Winterra. Легенда сказочного края

  «WINTERRA. ЛЕГЕНДА КАЗКОВОГО КРАЮ» — НОВЕ ЗИМОВЕ ШОУ ВІД ТВОРЦІВ ШОУ «ВАРТОВІ МРІЙ» ТА «ДІМ ТАЄМНИЧИХ ПРИГОД».
  Це історія про захоплюючі пригоди хлопчика, який напередодні Нового року намагається врятувати свого молодшого брата з крижаного королівства Winterra. Цей чарівний край завжди існував завдяки дитячим мріям і їхній вірі в дива. Але з часом все змінилося, діти перестали вірити в магію і диво, і все стало холодним і крижаним. Потрапити до казкового світу зможе лише той, хто зберіг у глибині душі віру в чудо.
  
  Грандіозна прем’єра зими «Winterra. Легенда казкового краю» розповідає про найважливіше: про сім’ю, любов, турботу і магію, яка збере разом і дорослих, і дітей. Тут реальність і фантазія розчиняться, і ви знову відчуєте себе маленькою дитиною, яка вірить у новорічне диво, фантазує і дивується.
  
  Зимова новинка увібрала в себе кращий досвід організаторів і творців шоу. «Winterra. Легенда казкового краю» зберегла доброту і чарівність шоу «Вартові Мрій», примножила видовищність і спецэффекти мультижанрового шоу «Дім Таємничих Пригод», гармонійно ввібрала в себе досвід постановки шоу Cirque du Soleil, де Костянтин Томільченко працював режиссёром-хореографом. Також зимове шоу доповнили технологічні візуальні спецэффекти, які вразили суддів телешоу America’s Got Talent під час перегляду номерів, створених Олександром Братковським і Костянтином Томільченком.

  Расписание

  Связанные исполнители